Набір програм проти пріонів і повільних вірусів для приладів біорезонансної терапії Smart Life

Набір програм проти пріонів і повільних вірусів для приладів біорезонансної терапії Smart Life:

Медленные вирусные инфекции HC/Slow Virus Diseases HC - загальна програма для повільних вірусів
Куру HC/Kuru HC - загальна програма для пріонів

+ а також на додаток до них потрібно обов'язково застосовувати виявлений при ВРТ тестуванні букет з конкретних вірусів.

Використовувати щодня, мінімум протягом від 2-х до 6-ти місяців.

Пріони - збудники повільних інфекцій людини

Відкриття повільних інфекцій, що викликаються пріонами, тісно пов'язане з історією відкриття та становлення вчення про повільні вірус-інфекціях, і насамперед з роботами Б. Сігурдсон, який в 1954 р вперше опублікував результати своїх досліджень масових захворювань серед овець. Незважаючи на відмінності клінічних проявів цих захворювань, Б. Сігурдсон, вивчаючи їх, виявив між ними певні риси подібності: надзвичайно тривалий інкубаційний період (місяці і роки), повільно прогресуючий характер перебігу, незвичайність ураження органів і тканин, неминучий смертельний результат. На підставі цих чотирьох ознак Б. Сігурдсон і назвав вивчені інфекційні захворювання «повільними».

Характеристика пріонів

Повільні інфекції можуть розвиватися в результаті дії не тільки звичайних вірусів, таких, як віруси кору, краснухи та інші, а й інфекційних білкових частинок - пріонів. Пріони відрізняються від звичайних вірусів рядом властивостей.

Пріони є інфекційними білками з низькою молекулярною масою, не мають нуклеїнових кислот, не викликають запалення і імунної відповіді, стійкі до високої температури, формальдегіду, до різних видів випромінювань. Білок пріона кодується генами організму-господаря, які, як вважають, міститься в кожній клітині і знаходяться в репресованому стані. Пріони мають ряд властивостей, характерних для звичайних вірусів. Вони мають ультрамікроскопічні розміри, не культивуються на штучних поживних середовищах, репродукуються тільки в клітинах до високих титрів, мають штаммові відмінності та ін.

Інфікування пріонами відбувається в результаті надходження в організм (з їжею, через кров або при трансплантації деяких тканин) ізоформи білкової молекули пріона. Вони потрапляють від хворих сільськогосподарських тварин (велика рогата худоба, вівці та ін.) При вживанні недостатньо термічно обробленого м'яса, субпродуктів, або від людей при ритуальному канібалізм, коли поїдається мозок померлих родичів (як данину поваги до загиблого члена клану) - у аборигенів Нової Гвінеї. Ізоформи пріона, потрапивши в організм, депресують ген, що кодує синтез приона, в результаті чого відбувається накопичення пріонів у клітці, що веде до губкообразний переродженню, розростанню гліальних клітин, накопиченню мозкового амілоїду. Поразка клітин центральної нервової системи викликає характерні клінічні прояви, так звані підгострі губкоподібні енцефалопатії.

Пріонні хвороби

Нині відомо більше 10 поранених хвороб. Це хвороби людини:

- Хвороба Куру,

- Хвороба Крейтцфельда-Якоба,

- Аміотрофічний лейкоспонгіоз,

- Синдром Герстманна-Штруслера (сімейне фатальне безсоння) та ін.

Інкубаційний період при пріонних хворобах становить кілька років (до 15-30 років).

Куру (смішна смерть) - ендемічна повільна інфекція людини пріонової природи, що характеризується тяжкими ураженнями центральної нервової системи, прогресуючому порушенню координації руху, ходи, озноби, ейфорія ("хохочущая смерть"), завжди закінчується летально. Реєструється у східній частині острова Нова Гвінея.

Хвороба Крейтцфельда-Якоба - повільна інфекція людини пріонової природи, що характеризується прогресуючою деменцією і симптомами ураження пірамідних і екстрапірамідних шляхів. Захворювання відноситься до групи підгострих трансмісивних губкоподібних енцефалопатій. Зустрічається у всіх країнах світу. Інфікування можливе при вживанні недостатньо провареного м'яса, мозку овець і корів з губкоподібною енцефалопатією (хворих коров'ячим сказом), а також сирих устриць і молюсків.

Синдром Герстманна-Штруслера - повільна інфекція людини пріонової природи, належить групі підгострих трансмісивних губкоподібних енцефалопатій, що характеризується дегенеративними ураженнями центральної нервової системи, що виражається у формуванні губкоподібного стану та освіті великої кількості амілоїдних бляшок у всіх відділах мозку, і що виявляється у розвитку повільно прогресуючих атаксії і недоумства з неминучим смертельним результатом.

Аміотрофічний лейкоспонгіоз - повільна інфекція, що характеризується прогресуючим розвитком атрофічних парезів м'язів кінцівок і тулуба, спінальним типом розладів дихання, неминучим смертельним результатом.

Вперше це захворювання було виявлено на території Білорусії у двох областях.

Відомі випадки інфікування пріонами при пересадці рогівки очей, при застосуванні лікарських препаратів (гормонів та ін.) тваринного походження, при нейрохірургічних операціях, коли стерилізація інструментів відбувається кип'ятінням, різними видами випромінювання, формаліном. Спирт не деактивує повністю збудника. Тому стерилізацію інструментів рекомендується проводити автоклавуванням.

Пріони - особливий клас інфекційних агентів, білкових, що не містять нуклеїнових кислот, що викликають важкі захворювання центральної нервової системи в людини і ряду вищих тварин («повільні інфекції»).